You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Záštitu nad projektem MODA Fashion Day[s] Český Krumlov 2021 převzali:
Mgr. Ivana Stráska hejtmanka Jihočeského kraje a senátor Parlamentu ČR ing. Tomáš Jirsa

Patronka projektu MODA Fashion Day[s] Český Krumlov 2021:
pani Jitka Zikmundová

Galavečer módních přehlídek
NOVÝ TERMÍN: Sobota 20. 11. 2021 - Zámecká jízdárna

18.00 HOD. - Pop-Up Store, prezentace partnerů

19.30 HOD. - Galavečer módních přehlídek
Svatební salon Empatie | kolm MENSCH&MODE | Boutique Hala Bala | Camille

Hlavní přehlídka večera:
TATIANA Kováříková


Součástí galavečera je vyhlášení IV. ročníku Žena Českokrumlovska, nad kterým převzali záštitu organizace Síť pro rodinu, z.s., a starosta města Český Krumlov pan Dalibor Carda.

22.00 HOD. - After party MODA Fashion Day[s]
- City lounge music club&bar, Hradební 81
Rezervace vstupenek: E-mail: vstupenky@moda-fd.cz / Tel.: 721 253 760
Cena vstupenek - 450, 350 Kč

program

Svatební salon Empatie Svatební salon nabízí nejen půjčení a prodej svatebních a společenských šatů,ale i šití a jejich úpravy...Dále kompletní i částečné zajištění svateb.V nabídce šaty na družičky a mládence, svatební doplňky nejen k šatům,ale i na auta a svatební výzdobu. Svatební salon Empatie
kolm MENSCH&MODE Módní dům KOLM se nachází v rakouském městě Freistadt, tedy pouhých 20 kilometrů od hraničního přechodu Dolní Dvořiště. Na dámy i pány zde čeká jedinečný módní zážitek v příjemném prostředí o rozloze 3.500 m2, které nabízí nepřeberné množství předních světových značek. K nim bezesporu patří například Boss, Joop!, Tommy Hilfinger, Marc Cain, Marco Polo, Replay, Guess a mnoho dalších. Ať už sháníte byznysový outfit, stylové oblečení pro každodenní nošení nebo exkluzivní módu pro slavnostní a výjimečné události - naším velkým přáním je pro Vás vytvořit jedinečný osobní vzhled, který bude odpovídat vašemu individuálnímu stylu. Vedle rozmanité nabídky oblečení splníme i všechna vaše ostatní přání - ať už jde o pestrý výběr obuvi, pánských tašek, dámských kabelek nebo dalších módních doplňků - i v tomto směru je KOLM tou správnou adresou. K příjemně strávenému času v KOLMu láká krom nejnovější módy i domácí restaurace Freistil s nejen typicky rakouskou, ale i nadčasovou mezinárodní kuchyní. Nechte se tedy inspirovat top módními trendy a využijte to nejlepší poradenství od našich proškolených módních poradců a poradkyň – jsme tu pro vás k dispozici jak v němčině, tak i v češtině! Navštivte náš módní dům v hornorakouském Freistadtu. Těšíme se na vás! www.kolm.at
Boutique Hala Bala Španělská móda Desigual v srdci Českého Krumlova www.facebook.com/Hala-Bala
Camille Módní návrhářka a krejčová v jedné osobě Kamila Šimůnková. Pokud zatoužíte spojit originalitu, přijatelnou cenu a nejnovější trendy, neváhejte navštívit Ateliér CAMILLE v Urbinské ulici 184a v Českém Krumlově.

"Propaguji jednoduchý styl. Návrhem vhodného střihu se snažím zvýraznit přednosti a zakrýt nedostatky. Poskytuji kompletní služby krejčovství, jako sestavení šatníku na míru pro každou zákaznici, či zákazníka. V mém portfoliu je originální modelová výroba a společenských šatů, kostýmů, zimních i jarních kabátů, halenek a sukní. Na veškeré modely si u nás můžete zakoupit vystavené látky od renomovaných prodejců metrového textilu. "

"V nabídce mám možnost půjčený šatů na veškeré společenské akce." / tel.: +420 731 801 456 www.camille.cz
TATIANA Kováříková Patří mezi českou návrhářskou špičku. Je absolventkou Střední průmyslové školy textilní v Brně, obor návrhářství. Rok studia scénografie na pražské DAMU ji obohatil o tvorbu pro divadlo a film.

Modely TATIANA jsou výjimečné svou osobitostí, ženskostí, čistotou linií, precizností a nadčasovostí. Z dílny TATIANY vycházejí modely nejen pro denní nošení, ale také speciální edice večerních šatů na kterých využívá šikovné ruce svých dvorních švadlen. Na veškeré modely používá kvalitní materiály ze Španělska, Itálie a Francie.

Její šaty oblékly takové osobnosti jako je, hraběnka Sofie z Wessexu, Andie MacDowell nebo české osobnosti mezi které patří Helena Vondráčková, Bára Nesvadbová a Jitka Asterová.

Zúčastnila se mnoha přehlídek a akcí spojených s módou jako je Prague Fashion Weekend, Unique fashion week, Star fashion night, Rock & Pop for Fashion – Praha a Bratislava, Designblok, Viena Fashion Night a je zastoupena v kolekci Absolutfashion. www.tatiana.cz