You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Zámecká jízdárna

Žena Českokrumlovska

Projekt MODA Fashion Day[s] uctívá krásu. Její podoba má pro nás mnoho tváří. Vítězkou III. ročníku Žena Českokrumlovska se stala paní Jana Grammetbauerová. Je místostarostkou obce Loučovice, kde se s láskou a elánem stará o veškeré dění obce. Velkou pozornost věnuje dětem a seniorům. Je již mnoho let organizátorkou všech kulturních akcí. Vede dva dětské taneční kroužky,kterými za dobu jejího působení prošly stovky dětí. Sama má dva dospívající potomky. Má široké citlivé srdce otevřené pro naslouchání lidským potřebám.

Pět finalistek na fotce zleva: Vladimíra Konvalinková, Jiřina Kučerová, vítězka III. ročníku Žena Českokrumlovska Jana Grammetbaureová, Eva Vávrová, Hana Kocourková

Přijímáme nominace do čtvrtého ročníku výzvy Ženy Českokrumlovska

Od 1. ledna do 29. února 2020 můžete zasílat své tipy na výjimečné ženy mezi námi z regionu Český Krumlov. Hledáme ženy, které kromě rodiny a práce zvládají ještě něco navíc. Znáte je? Nominujte je!

Kdo má být Žena Českokrumlovska?
- žena z Českého Krumlova a regionu Český Krumlov
- kromě své práce a rodiny dělá v životě něco navíc (dobrovolná činnost, lidský přístup, práce nad rámec pracovní činnosti, charitativní činnost, cokoliv, čím je výjimečná) v jakékoliv oblasti – kulturní, sociální, pedagogická, vědecká, k veřejnosti atd.
- věk min. 18 let
- nesmí to být vítězky minulých ročníků, tedy Mgr. Jana Holcová (vítězka v roce 2017), Mgr. Alena Nováková (vítězka v roce 2018) a Jana Grammetbauerová (vítězka v roce 2019)

Nominující osoba může nominovat max. 2 osoby. Nominace z loňských let se mohou opakovat, ale musí být v daném roce podány znovu.

Slavnostní vyhlášení se uskuteční na galavečeru MODA Fashion Day[s] 21. 3. 2020 v Zámecké jízdárně Český Krumlov.

Záštitu nad výzvou Žena Českokrumlovska převzal starosta města Mgr. Dalibor Carda.

Co pro to musíte udělat?

Vyplnit elektronický formulář nebo formulář ve wordu, který zašlete zpět na e-mail: hana.sustrova@sitprorodinu.cz

Formulář ZDE

V případě jakýchkoliv otázek se neváhejte obracet na organizátorku výzvy Hanu Šustrovou. E-mail: hana.sustrova@sitprorodinu.cz, Tel.: 602 178 829

O užší nominaci a vítězce rozhodne porota v tomto složení:

Dalibor Carda, starosta města Český Krumlov, Jitka Zikmundová, patronka MODA Fashion Day[s], Jana Grammetbauerová, vítězka ročníku 2019, Alena Švepešová, ředitelka ZUŠ Český Krumlov, Jiří Olšan, zámecký zahradník, Jan Palkovič, pedagog a zpěvák českokrumlovské kapely, Helena Nekolová, ředitelka oblastní kanceláře Jihočeské hospodářské komory Český Krumlov