Výstaviště České Budějovice - Národní Pavilon Z

Žena Českokrumlovska 2023

Projekt MODA Fashion Day[s] uctívá krásu. Její podoba má pro nás mnoho tváří. Vítězkou V. ročníku Žena Českokrumlovska se stala paní Františka Kuncová, v Českém Krumlově vede unikátní seniorské centrum, kde ročně společně s dobrovolníky zorganizuje přes 200 akcí pro více než tisícovku seniorů.

Na fotce zleva: senátor Parlamentu ČR ing. Tomáš Jirsa, paní Františka Kuncová a starosta města Český Krumlov pan Dalibor Uhlíř

Přijímáme nominace do šestého ročníku výzvy Ženy Českokrumlovska

Od 1. dubna do 30. dubna 2024 můžete zaslat své tipy na výjimečné ženy mezi námi z regionu Český Krumlov. Hledáme ženy, které kromě rodiny a práce zvládají ještě něco navíc. Znáte je? Nominujte je!

Kdo má být Žena Českokrumlovska?

check_circle žena z Českého Krumlova a regionu Český Krumlov
check_circle kromě své práce a rodiny dělá v životě něco navíc (dobrovolná činnost, lidský přístup, práce nad rámec pracovní činnosti, charitativní činnost, cokoliv, čím je výjimečná) v jakékoliv oblasti – kulturní, sociální, pedagogická, vědecká, k veřejnosti atd.
check_circle věk min. 18 let
check_circle nesmí to být vítězky minulých ročníků, tedy Mgr. Jana Holcová (vítězka v roce 2017), Mgr. Alena Nováková (vítězka v roce 2018), Jana Grammetbauerová (vítězka v roce 2019), a Štěpánka Koptová (vítězka v roce 2020, vyhlášení 2022) a Františka Kuncová (2023).

Nominující osoba může nominovat max. 2 osoby. Nominace z loňských let se mohou opakovat, ale musí být v daném roce podány znovu.

Záštitu nad výzvou Žena Českokrumlovska převzal starosta města Český Krumlov Alexandr Nogrády.

O užší nominaci a vítězce rozhodne porota v tomto složení:

Alexandr Nogrády, starosta města Český Krumlov
Jitka Zikmundová, patronka MODA Fashion Day[s]
Františka Kuncová, vítězka ročníku 2023
Mgr. Martin Nechvíle, ředitel Městské knihovny v Českém Krumlově
Kateřina Musilová, ředitelka oblastní kanceláře Jihočeské hospodářské komory v Českém Krumlově

Tato porota vybere tři nominované ženy, které budou pozvány na slavnostní vyhlášení, které proběhne v rámci galavečera MODA Fashion Day[s].

Co pro to musíte udělat?

Vyplnit elektronický formulář ZDE

V případě jakýchkoliv otázek se neváhejte obracet na koordinátorku výzvy Boženu Košnerovou. E-mail: zenakrumlovska@gmail.com, Tel.: 607 681 520

Organizátor výzvy: Síť pro rodinu, z.s.
www.sitprorodinu.cz