You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

designers

HEADLINER - České Budějovice

ZUZANA HAKOVÁ

"Ako návrhár musím pochváliť organizáciu celej akcie, profesionálný prístup a skvelý výber modeliek. Taktiež oceňujem zabezpečenie špičkového fotografa Arthura Koffa - pretože výstupy z celej akcie je to čo vieme ako návrhári ukázať aj publiku, ktoré nemalo možnosť sa zúčastniť. Celá réžia bola skvelá, a pre mňa osobne to bolo jedno z najkrajších mól na akom som predvádzala svoju tvorbu. Ďakujem"

Slovenská módní návrhářka Zuzana Haková se narodila v Košicích na Slovensku. Své kolekce pravidelně prezentuje v rámci Bratislavských Módních dnů, představila se na čínském Harbin Fashion Week, MQ Vienna Fashion Week a Košice Fashion Week.

www.zuzanahakova.com
HEADLINER - Český Krumlov

YVONA LEITNER

Mám ráda ležérně elegantní módu, ve stylu street fashion. Vytvářím modely, které by se dali nazvat jako pohodové, mírně provokativní, s citem pro detail a celkový dojem. Známé "v jednoduchosti je krása" je sice klišé, ale nic to nevystihuje líp. Móda je pro mě umění hrát si materiálem, střihem a funkčností. Při navrhování se vždy snažím, aby se člověk v mém oblečení cítil jako doma. Všechny modely jsou variabilní a vždy se dají kombinovat s ostatními kousky v kolekci. Aktuálně druhým rokem učím na střední škole designu a módy v Prostějově. Práce s mladými začínajícími návrháři mě velice baví a věřím že jim mám co předat.

www.yvonaleitner.cz
HEADLINER - Český Krumlov

LUDĚK HANÁK

"Mám rád místa, která na vás dýchají svou historií. Ještě raději mám, když v takových místech, nebo prostorách můžu prezentovat své modely. Český Krumlov a Zámecká jízdárna tohle splňují do puntíku. Pokud k tomu všemu máte skvělý tým lidí, kteří tuto akci pořádají, nebo se jí jako účinkující účastní pak už stačí jen moc poděkovat a zvolat bravó MODA Fashion Day[s]!"

Navrhování a tvorbě modelů se věnuje od r. 1990, kdy začal tvořit pro nově otevřený Boutique Style v Mohelnici. Od r. 1995 zde pravidelně 2x ročně pořádá své autorské módní přehlídky "TOP STYL", na kterých představil 48 přehlídkových kolekcí.

www.ludekhanak.com
HEADLINER - České Budějovice

TATIANA Kováříková

"Se společností Compliments mne spojuje dlouholetá spolupráce, specialně na projektu MODA Fashion Day[s], kterého jsem měla možnost se zúčastnit. Úžasný tým, úžasná přehlídka, skvělá choreografie. Děkuji a teším se na další spolupráci."

TATIANA Kováříková patří mezi českou návrhářskou špičku. Její šaty oblékly takové osobnosti jako je, hraběnka Sofie z Wessexu, Andie MacDowell nebo české osobnosti mezi které patří Helena Vondráčková, Bára Nesvadbová a Jitka Asterová.

www.tatiana.cz

HEADLINER - Český Krumlov

JITKA KLETT

"Je pro mě ctí podporovat módní události v České republice a spolupracovat na projektech, jakým je MODA Fashion Day[s]. Dokazujeme na nich, že i v menších městech České republiky je zajem o módu o oděvní průmysl a vzniká tu platforma pro formování a globální šíření módy. MODA Fashion Day[s] je už tradiční módní akce v Českém Krumlově a Českých Budějovicích, na kterou se veřejnost těší díky organizátorům, kteří ji připravují z láskou a profesionalitou."

Charakteristickým rukopisem autorky v módní tvorbě je přenos elegance a ženskosti do oděvů v kolekcích Ready to wear a Haute Couture. Jitka Klett vytváří vlastní autorské dezény inspirované kulturou a dizajnem různých zemí a národů.

www.jitkakklett.com
HEADLINER - České Budějovice

KLÁRA NADEMLÝNSKÁ

Po vystudování střední oděvní průmyslové školy v Praze pracovala deset let jako návrhářka v Paříži. V roce 1994 představila svou první autorskou kolekci a o čtyři roky později vytvořila vlastní značku. Přesně před deseti lety otevírala Klára jako první svůj butik s luxusní pret-a-porter módou v pražské Dlouhé ulici, aniž by tušila, že tím zakládá módní čtvrť. "Když se podívám zpátky, vidím, že jsem v mnoha věcech byla hlavně zamilovaně nadšená. Netušila jsem, kolik probdělých nocí mám před sebou," vzpomíná Klára Nademlýnská s úsměvem.

www.klaranademlynska.cz
HEADLINER - Český Krumlov

BEATA RAJSKÁ

14. 4. 2017 SUPER.CZ:
"Takovýhle závěr přehlídky jsem ještě neměla. Dojetím slzeli nejen diváci, ale i modelky v zákulisí," řekla designérka.

Značka Beata Rajska nabízí svým zákaznicím nejen originální luxusní modely k zakoupení přímo v butiku. Ale také šití zakázkových modelů přímo na konkrétní zákaznici podle jejich představ. Dále značka nabízí realizaci módních přehlídek na klíč s osobní účastí paní Beaty Rajské a známých modelek z řad Miss.

www.beatarajska.cz
HEADLINER - České Budějovice

ALICE ABRAHAM

Alice Abraham se řadí mezi přední české návrhářky. Jeji kolekce je cílena především na sebevědomé ženy, které chtějí zvýraznit svou ženskou krásu a pochlubit se svůdnými křivkami.

www.aliceabraham.com
HEADLINER - Český Krumlov

TATIANA Kováříková

Patří mezi českou návrhářskou špičku. Je absolventkou Střední průmyslové školy textilní v Brně, obor návrhářství. Rok studia scénografie na pražské DAMU ji obohatil o tvorbu pro divadlo a film. Její šaty oblékly takové osobnosti jako je, hraběnka Sofie z Wessexu, Andie MacDowell nebo české osobnosti mezi které patří Helena Vondráčková, Bára Nesvadbová a Jitka Asterová.

www.tatiana.cz
HEADLINER - Český Krumlov

VALERY DUBAY

Valery Dubay je slovenská módna navrhárka, ktorá pôsobí v oblasti módneho dizajnu už od roku 2002. Svoje bohaté znalosti prehĺbila absolvovaním niekoľkých kurzov módneho dizajnu na University of Arts London a štúdiom módneho dizajnu a technológie na LCFS prestížnej Middlesex University London so špecializáciou na spoločenské šaty.

NÁVRHÁŘI

19 ČB - Petra Pilařová - www
19 ČK - Camille - www
18 ČB - Denisa Dovalová - www
18 ČK - Kristýna Blažková
17 ČK - Petra Kociánová - www
17 ČK - Edita Holoubková
16 ČK - Sophistic by Veronika - www
15 ČK - René Konečný

ZNAČKY

19 ČB - Steilmann - www
19 ČB - s.Oliver - www
19 ČB - OTTO BERG - www
18/19 ČB, ČK - panská móda Feratt - www
18/19 ČB, ČK - Hangar Fashion Store - www
18 ČK - my.pled - www
17 ČB - Buri Made - www
17/18 ČK, ČB - Móda Gerry Weber - www
17/18 ČK, ČB - Roosevelt Fashion Store - www
16 ČB - BANDI Pánské obleky
16/17/18 ČB - Klobouky K - Concept Store Tonak
16 ČB - L' Skříň Boutique
15/16/17/18/19 ČK - Boutique Hala Bala
15/16 ČK - Spodní prádlo Underwear / Triola
15 ČK - Mata Hari
15 ČK - Krumlovanka Hats & Bags